Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Adopce k 1.10.

Nějak se nám to shromažďuje.

Na úvod děkujeme Báře za domov pro 3 králičí holky, které mohly jít společně, ale nadále hledáme domovy pro následující zvířata:

 

Norman - poslední z prcků, sameček, rezavobílé zbarvení, pohodář, narozen nejspíš na přelomu července a srpna
 

Video ve kterém si Normana a jeho sourozence můžete prohlédnou je zde

Norman je v novém domově! Jubánková MichaelaKrálinda Ovečka - samice typu beránek, želvovinové zbarvení, milá, aktivní (nejspíš mlaďoška), hodná, naprosto bezproblémová

Video zde
 Ovečka je v novém domově - Michaela Ivaničová a Martin Mrštík... vše nej do nového domova Ovečko :)


Mickey a Mouse jsou dvě potkaní holky, které jsme převzali v rámci spolupráce s Potkaním Klokánkem. Potkanky omrzely dítě, pro které byly pořízeny (a rodiče se o ně odmítli dále starat). Nejedná se tedy o zvířata nalezená ani zabavená a víme i přibližný věk. Holky žily ve stejném terárku, ale oddělené přepážkou - seznamovací šarvátky si majitelé vyložili jako nesnášenlivost a oddělili je, znali se tedy pouze přes přepážku. Nyní jsou holky spolu (zatím OK), postupujeme přepravkovou metodou. Do světa mohou jít i každá samostatně. Obě holky jsou ochočené, nekoušou, bez nádorů mléčné lišty, sem tam kýchají (pravděpodobně chronické dýchací potíže způsobené nedostatečným odvětráním v teráriu.

Mouse - agouti hooded, starší z dvojice, majitelé ji pořídili v lednu 2016.
 

 Mouse je doma - sl. Kobylková


Mickey je černá berskhirka, majitelé ji pořídili v červnu 2016, původně jako společnici pro MouseMickey je doma - sl. Draská


Gwen je jeden ze smutnějších případů k adopci - byla nalezena u popelnic i s malou klecí s peletovou podestýlkou, ze které má otlaky. Celý život však nikoho nenapadlo, že přerostlé drápky by se daly ostříhat, proto teď Gwen vypadá  jak vypadá.. I přes zdeformované nožičky morčátko zvládá běhat, je hodná, ale asi si užila svoje a je plašší.. Je zvyklá "schovávat se" do cca 10cm dlouhého husího krku co má místo domečku..

Gwen už je doma! Moc děkujeme všem co se nám ozvali a drží Gwen palce, ujmou se jí Plzeňští dobrodinci - manželé Pelikánovi!Nemáte aktuálně možnost vzít si k sobě zvířátko na stálo, ale rádi byste pomohli? 
Sháníme lidi ochotné poskytnout dočasné domovy (chovné zařízení zapůjčíme), kde by o zvířátka bylo postaráno a byl jim věnován dostatek času do doby, než najdou trvalé domovy. Děkujeme!

Kontakty: kitty@grovik.net, 724676844

Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf