Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Králíci a zase ti králíci

Letošek je ve znamení opuštěných králíků, v současnosti je v nabídce hned 6ks a to dva zůstávájí jako mazlíčci v chs (rodiče čtyřčat).

Prosím sdílejte, ptejte se, neanakupujte ve zverimexech a nepodporujte množitele - díky!!! (chcte-li králíčka kupovat, ptejte se chovatelů na rodokmeny, chtějte vědět zdraví předků a povahové vlastnosti linií).. Pokud nekupujete, adoptujte!


Ovečka - je zcela nezaslouženě rekordmankou v době strávené v našem miniútulku. Je to zlaté, hodně akční a mladé zvířátko. Bezproblémová, potřebovala by pohyb (u nás skoro pořád v kleci, zvládá to dobře, ale je nám jí líto). Nehodí se k jiné samičce.

Video Ovečky zde

 

V novém domově


Beránek - přijatý v srpnu, volně pobíhal po Plzni. Žil ve špinavé podestýlce, drápky v dobrém stavu. Hodný, přátelský. Trochu přerostlý :)


 

Králíček bohužel krátce po příjmu uhynul (téměř žádné nasvalení, dle názoru veterináře mohl být vysokého věku)


Čtyřčátka - rodiče zůstávají jako mazlíci ve stanici, prckové jsou vymazlení.

Video čtyřčat na okdazu

Normen - rezavobílý sameček, ochočený, zvyklý ve voliéře, nyní už je oddělen od holek a zvyká si na klecové ubytování

 

V novém domově


Narnie - černá samička

V novém domově


Narciska - "želvovinová" holčička

V novém domově


Nastěnka - černobílý strakáč, samice

V novém domově


Společné fotografie
Video čtyřčat na okdazu


Kontakt: kitty@grovik.net, 724676844 (prcek nemá moc pochopení pro telefonické hovory, proto prosím nejprve napište mail a trochu se rozepište, ozvu se zpět)

Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf