Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Dvě vyhozené potkanky

K adopci máme dvě potkaní holky (neznají se, mohou jít do nového domova každá zvlášť)

Lotka .......... rezervace Eliska Janečková

Černá huskynka (pracovně Lotka) byla nalezena 18.5. volně pobíhající v Plzni - Lhotě. Je zvyklá na lidi a volný výběh, mohla někomu utéct. Neagresivní, mladá (pubertální) akční holčička. Přeléčena "rýma", nyní v pořádku.


 

 

Luisa .......... rezervace Eliška Janečková

Černá hooded holčička - další díl seriálu Plzeňská zvířata od popelnic. Nalezena týden před Lotkou, brzy ráno s dalšími, bohužel již mrtvými kamarády. Luisa je tedy zvyklá na společnost dalších potkanů a jako jediná přežila květnovou mrazivou noc. Po více jak měsíční karanténě se neprokázalo žádné nachlazení ani jiný zdravotní problém (naštěstí březí také není). Luisa je velmi vděčná mladá holka, trochu ostražitá (z klece se příliš nehrne), nekouše! Kvůli karanténě byla zatím na samotce. Pouze do výborných podmínek tak, aby si druhou šanci na život dosyta užila. P.S. doufám, že boží mlýny melou!


 

Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf