Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Samson a Dalila, potkanky

Dalila:

králičí samička nalezená na Tachovsku u popelnic v rozpadlé kleci na papouška. Králinda je ochočená, zvyklá na volný pohyb po bytě/domě. Ve stanici je od 16.12. a zatím se chová velmi slušně :) nelze však vyloučit, že bude bránit klec (samice často v zajetí chrání klec, je to přirozené chování, brání si svou "noru") a je potřeba být na podobné chování připraven, umět si s ním poradit a akceptovat ho. Vzhledem ke krátkému pobytu u nás zatím nemůžeme vyloučit březost, ale je to spíše nepravděpodobné. Zvířata podobným způsobem vyhozená bývají mladá, své majitele omrzí během půl roku, pak jsou nějakou dobu trpěna a časem vyhozena s dalšími věcmi k popelnicím :( očekávaný věk je tedy kolem 1 roku.

Dalila je v novém domově  Markéta Veselá 
Samson:

morčecí sameček s velmi podobným osudem jako Dalila, pouze byl vyhozen o něco dříve a k popelnicím v Plzni. Samson je neochočené mládě, zdravý, neagresivní a posmutnělý, ideálně ke kámošovi.
 
Samson je v novém domově Romana Kodýtková
 

 

Potkaní holky z Plzně - v novém domově Jitka Markesová


Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf