Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Pravidla odběru prcků

Po x letech chovu jsem donucena tuto stránku sepsat a zavést pravidla, ze kterých již nebudeme v žádném případě dělat výjimky.

1) DOPRAVA: pokud se rozhodnete, že chcete naše zvíře, musíte si pro něj Vy osobně (!!!) dojet. A to do Čečovic u Čížkova (Plzeň-jih, nedaleko obce Nepmuk). Pokud jste již od nás zvíře měli, můžeme zvíře předat i v Plzni, u ostatních platí osobní odběr u nás, popř. na nádraží v Nepomuku. Pokud se (hlavně u adopcí) domluvíme na převozu na jiné místo, budu potřebovat zaslání zálohy na účet, která je vratná pokud si zvíře na smluveném místě vyzvednete. V žádném případě nebudeme zvíře posílat po převoznících, nikam ho nebudeme zasílat ani nikomu "cizímu" předávat. Již tři zvířata na naši snahu doplatila životem a další výjimky již prostě neuděláme! Pomoci s dopravou můžeme tak, že v případě velkých vrhů pomůžeme zorganizovat a sloučit dopravu (např. 4 pražští zájemci o miminka se sejdou na Zličíně, nasednou do jednoho auta a dojedou společně). Také jsme schopni pro zájemce z velké dálky dát slevu z ceny zvířátka, to je však vše, co pro Vás v zájmu našich zvířat můžeme udělat.

2) ZAMLUVENÍ ZVÍŘETE: zamlouvejte si prosím zvířata přes email, napište nám zda již s chovem potkanů máte nějaké zkušenosti, co by Vás k danému zvířeti zajímalo, popište nám kde zvíře bude bydlet nebo lépe zašlete foto klece. Nezamlouvejte si závazně zvíře, pokud nejste 100% rozhodnuti, že zvíře od nás chcete a jste schopni si ho u nás OSOBNĚ vyzvednout. Pro potvrzení závazné rezervace pak napište krom svého celého jména svou adresu, email a hlavně tel. číslo.

3) ČTĚTE INFORMACE: informace o odběru jsou vždy na stránkách, vhodný den a čas domlouváme individuálně dva až tři dny před odběrem. Jinak jsou veškeré informace vždy buď přímo na stránce nabídky volných potkánků, nebo na stránce "novinky". Dále žádáme abyste si přečetli stránku se zdravím potkanů, vhodném bydlení a krmení potkanů - budeme si moci více povědět při odběru..

4) VYZVEDNUTÍ: pro zvířátko si prosím přineste vhodnou a dostatečně velkou přepravku, kterou přizpůsobíte rozmarům počasí. V zimě použijte termofor, celou přepravku vložte do velké tašky a zabalte do deky, v létě zvolte dostatečně velkou přepravku s minimem podestýlky, vemte napaječku, okurku a vložte termofor se studenou vodou (lze naplnit samozřejmě i u nás). Na odběr si vyhraďte minimálně půl hodinky, zkusím předat co nejvíce zkušeností se základní péčí, běžnými onemocněními potkanů a správným krmením a zeptáte se na vše co Vás zajímá.

5) SERIÓZNÍ JEDNÁNÍ: se všemi zájemci se snažíme jednat ve vší slušnosti, na rovinu a se záměrem zajistit zvířeti co nejlepší život. A trochu naivně čekáme od zájemců totéž. Vůbec nevadí že se zvířetem nemáte zkušenosti, rádi Vám se vším poradíme - musíte ale být ochotni brát si rady k srdci a o zvířeti které si pořizujete něco načíst. Se všemi majiteli potkanů chceme zůstat v kontaktu, díky dlouholetým zkušenostem můžeme poradit při zdravotních i jiných problémech a ušetřit Vám spoustu starostí. Nepotřebujeme abyste nám každý měsíc posílali fotky (i když to samozřejmě potěší), ale jednou za půl roku napište, že je u vás vše v pořádku, potkan dělá radost a že se ozvete kdyby se něco dělo.. Nečekejte až budete mít fotky se kterými se budete chtít pochlubit, prostě napište. Pokud si z jakéhokoli důvodu zvíře nemůžete nechat, napište, nebojte se. Zvíře si rádi vezmeme zpět do chs. Nepřejeme si aby bylo zvíře předáno do péče kamarádů apod.! Máme s tím velmi špatné zkušenosti, pokud něco takového budete muset udělat, informujte nás a předejte nám kontakt na nového vlastníka.

 

 

Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf