Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Potkani k adopci

Nabízíme k adopci proti darovací smlouvě (doživotní poradenství je samozřejmostí) následující potkánky:

nově k adopci sameček Ocásek - myšák převzatý městkou policií v Plzni na Borech s vážným poraněním ocásku (zranění vypadá jako od dupnutí podpatkem). Více jak polovina ocásku nebyla prokrvovaná a nakonec se muselo přistoupit k amputaci.

Povahově je Ocásek poměrně ochočený, zvyklý na krmení z ruky, ale nemá rád rychlé braní do ruky. Typujeme mu tak 4 měsíce.

Ocásek - béžový hooded, v novém domově

----

Nabízíme do dobrých rukou mládě - albínka pracovně nazývaného Remus. Byl nalezen náhodnými kolemjdoucími u stejnojmenného obchodního střediska v Plzni. Ač se našel za velmi špatného počasí je až obdivuhodně zdraví a ze svého výletu si odnesl pouze breberky (je samozřejmě přeléčen). Mnohem hůře je na tom bohužel psychicky. Již je u nás již delší  stále se velice bojí (narozen cca leden 2015)). Nabízíme ho pouze do klidnějšího prostředí (bez koček, fretek a podobných strachových pachů) a výhradně k jinému, vymazlenému! samečkovi či skupince (tak aby se Remus učil od Vašeho mazlíka že lidem se dá i věřit). Při větší dávce trpělivosti bude schopen jíst z ruky, nikdy však chytat do ruky, má z uchopení panickou hrůzu. Může jít i do harmonické skupiny samců bez nutnosti pouštění. Za laskavý domov pro Rema budeme obzvláště vděčni.

volný, jen do skupiny kluků, jinak zůstane u nás doma


V druhé vlně nabízíme celkem 6 potkánků zabavených při násilném vystěhování jednoho plzeňského nájemního bytu (majitelka je chtěla 2 dny před Vánoci nechat vypustit do pole). 3 samičky a 3 samečci žili společně v jedné kleci. Po přivezení k nám byli odbreberkování a léčíme rýmu. Pravděpodobně jde o zvířata z hobby chovu, ne o klasické hadařské zverimexáky. Soudíme tak z toho, že všech 6 je ochočených (žádný nekouše ani při injekční aplikaci antibiotik) a jsou mezi nimi i dumbo (a dumbo genová) zvířata a siamáček. Věkově se pohybují od jednoho do dvou let.

Kluci:  (k odběru ihned, alespoň 2 společně)

Xerox - černý, hooded    -v novém domově

Xenon -  černý, berkshire   - v novém domově

Mr. X - siamský (světlé odznaky)    - v novém domově


Holky: 

Xénie - amber, hooded (k odběru s jednou z dcer, po odstavu)  - v novém domově

Xantipa - aguti    - v novém domově

Xaxána - černá, berkshire, k odběru s Xantipkou    - v novém domově


Prckové po Xénii

A v třetí vlně nabízíme nadílku z 9.1.2015, kdy se Xénii narodili 4 buřtíci. Předběžně to vypadá na 3 holky a jednoho kluka. 3 mimča jsou světlooká, zbývající je černá hooded holčička. Máma se krásně stará, zároveň je zcela neagresivní a k mimčům mě pouští :)

Část prcků je předběžně rezervována, více informací po zveřejnění jednotlivých fotek (cca ve věku 12 dní mláďat)

 Kluk:

Whitey - champagne, hooded   v novém domově

:

 Holky:

Woohoo - béžová?, hooded, cena 200kč, při odběru se ségrou či mamčou sleva     v novém domově

Wrong - černá, hooded,  cena 200kč, při odběru se ségrou či mamčou sleva     v novém domově

Wasabi - béžová?, hooded,  cena 200kč, při odběru se ségrou či mamčou sleva v novém domově

 

Mamka prcků v novém domově

Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf