Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Chs Pochmurný Kvíkal, KONTAKT

Chovatelská stanice laboratorních potkanů Pochmurný Kvíkal

Název jsme si vypůjčili od Terryho Pratchetta a to hlavně díky jeho knize „Úžasný Mouric a jeho vzdělaní hlodavci!“ (vřele každému doporučujeme si ji přečíst :o)

Chovat potkany jsme začali už .. No už to pár let bude.. A potkani nás jednoduše okouzlili, jako asi každého kdo ho měl někdy doma.. Proto netrvalo dlouho a i my se dostali k odchovu prcků potkanů laboratorních (někdy také ušlechtilých potkanů či pet potkanů).

Naše chovatelská stanice byla založena na podzim roku 2006, do té doby jsme měli x potkánků na mazlčky. V současné době máme malou skupinu holek, z větší části mazlíků nezařaditelných do chovu. Cílem našich odchovů jsou povahově vyrovnaní kontaktní zvířata ze zdravých linií. Zaměřujeme se na platinum linii, odchovy tedy bývají hlavně v mink a modrých barvách. Na těchto stránkách najdete něco málo základních informací o potkanech a jejich chovu. Najdete tu i rubriku zdraví a klece pro potkany se vším, co k nim náleží.. No a pokud tu něco nenajdete, napište mi na mail a já se Vám co nejdříve ozvu :o)

Adopční stanice Jedna Parta

Přes několik zvířat, kterým jsme pomáhali najít dobrý domov jsme se najednou dostali až na několik desítek zvířat ročně. Fungujeme jako dočasný útulek, či chcete-li adopční stanice pro oficiální organizace (hlavně záchranná stanice v Plzni). Nejsme sponzorováni městem ani žádnou organizací, veterinární akce u "svých" zvířat hradí záchranná stanice, zbytek hradíme z "vlastní kapsy".

Kromě adopční stanice provozujeme malý zoopark se zaměřením na osvětu z hlediska welfare domácích zvířat, enviromental enrichmentu a pozitivní motivace ve výcviku zvířat (nikoli pouze psů!)

Kontakt

Při rezervaci zvířátka vždy zašlete kontaktní údaje - celé jméno, lokalitu ve které se nacházíte a telefonní číslo, napište o kterého potkánka máte zájem, informace o Vašich zkušenostech s chovem potkanů, příp. fotku klece kde bude potkýšek bydlet (doporučuji si přečíst stránku klece pro potkany a potkan a zdraví, na pár věcí odtud se zeptám). Miminka dáváme po dvou stejného pohlaví, případně k jinému potkanímu společníkovi - nidky samostatně. Děkujeme.

Potkánci budou k odběru nově na Plzni - jihu, po dohodě v Plzni na Slovanech. Po špatných zkušenostech trváme na osobním odběru.


obrazekKitty (Ing. Markéta Němcová)

kitty@grovik.net tel. 724 676 844, pokud se nedovoláte, zkuste ještě službní - 774436616 (v případě rezervací volejte mně, nebo napište email, ideálně obojí :), na SMS nereaguji)

vzdavam-se

obrazekGrovik (Josef Němec)

grovik@grovik.net tel. 775 172 639

hlidac

Kde nás najdete


Naše současná adresa je Čížkov, Čečovice 46, 335 01 (pozor, Čečovice jsou dvoje, druhé jsou u Domažlic, ujistěte se, že vidíte Čečovice nedaleko Nepomuku, popř. si do navigace dejte Vrčeň (sousední obec), ta je v ČR jediná :). Uprostřed Čečovic je malý mostík přes potok, tak u něj zahněte k transformátoru a my jsme hned druhý dům na pravé straně.


Bankovní spojení


Mbank - 670100-2200792582/6210

 

Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf